O mnie

Od zawsze byłam filmowym maniakiem. Kino pochłaniało prawie cały mój czas wolny, a niejednokrotnie i ten, który powinnam przeznaczyć na obowiązki. Pokazy filmów, festiwale, recenzje, wywiady, audycje i magazyny o kinie. A pośród tego wszystkiego ja. W końcu zaczęłam pisać o tym, co kocham!

Od tamtej decyzji minęły prawie 3 lata. W międzyczasie rozrósł się fan page, blog zmienił swój wygląd, a ja zdobyłam niemałe filmowe doświadczenie. Przez ostatnich kilkanaście miesięcy pisałam do internetowego wydania Magazynu Studenckiego "Pod Prąd", prowadziłam program filmowy w jednej z warszawskich telewizji internetowych, uczestniczyłam w kilku(nastu?) festiwalach, przeprowadziłam trochę wywiadów z filmowcami, gościłam na planie niezależnej produkcji oraz w jednym ze śniadaniowych programów telewizyjnych. Jednym słowem: działo się! I nadal się dzieje :-)


Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o blogu, zadać filmowe pytanie albo nawiązać współpracę, napisz na adres: okiemkinomaniaka@op.pl Możesz także wysłać wiadomość prywatną na Facebooku.

1 komentarz:

HARIS pisze...

witam

jestem właścicielem tvline.pl Mam dla ciebie ofertę współpracy , na początek wymiana banerów na swoje strony ! Możemy twojego bloga reklamować na wielu fan page gdzie mamy wielu fanów i zachęcać ich do komentowania itp Wymiana banerów reklamowych zwiększa skuteczność pozycjonowania Proszę o kontakt tvline@o2.pl

Prześlij komentarz