facebook instagram filmweb

Okiem Kinomaniaka

    • Strona główna
    • O mnie
    • .
    • -

    Konkursowe szaleństwo trwa! Masz ochotę na ciepłą, rodzinną komedię? Nic prostszego! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, by zgarnąć podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans „Rozumiemy się bez słów”!

    (Źródło: metronews.fr)

    Francuska produkcja zdobyła moje serce momentalnie.
    Od pierwszych sekund zwiastuna wiedziałam, że ten film MUSZĘ obejrzeć. Co mnie przekonało? Ogromne, bijące z ekranu ciepło, lekka forma, morze fajnych emocji oraz mądra myśl przewodnia.


    (Źródła: europe1.fr i film.wp.pl)

    O czym opowiada dzieło reżysera „Niewiernych”? O nastoletniej Pauli, która za namową nauczyciela muzyki, postanawia wziąć udział w konkursie wokalnym. Dziewczyna pochodzi z głuchoniemej rodziny i nie do końca wierzy w swój wielki talent. Co więcej – wygrana w plebiscycie wiąże się z przeprowadzką do Paryża, by w stolicy ćwiczyć śpiew w jednej z najlepszych szkół muzycznych. Czy podejmie wyzwanie? Czy rodzice nie staną na drodze do realizacji jej marzeń?

    (Źródło: youtube.com)

    Jeśli powyższy zaledwie urywek historii Pauli i jej rodziny spodobał Ci się tak bardzo jak mi, możesz odetchnąć z ulgą i zobaczyć „Rozumiemy się bez słów” przed premierą!
    Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

    Którego francuskiego aktora/aktorkę lubisz najbardziej?Odpowiedź uzasadnij.


    Na Wasze zgłoszenia, zostawione w komentarzach pod wpisem, czekam do piątku 01.05 do godziny 18:00. Wyniki zostaną opublikowane wieczorem. Pamiętajcie o podawaniu imienia oraz adresu e-mail, abym mogła skontaktować się ze zwycięzcą. :)

    Nagrodą jest podwójna wejściówka na „Rozumiemy się bez słów”. Seans w niedzielę 3.05 o godzinie 18:15 w Kinie Atlantic.

    EDIT: Bilety otrzymuje Arkadiusz Kleniewski. Gratuluję!


    Powodzenia! 
    Continue Reading

    Tom Hardy, Gary Oldman i Noomi Rapace - aktorska śmietanka od razu zwróciła moją uwagę. A coraz głośniejsze doniesienia o zakazywaniu wyświetlania "Systemu" w Rosji jeszcze spotęgowały emocje związane z oczekiwaniem na premierę filmu. Czy warto było udać się do kina? Tak, choć produkcja jest po prostu dobra. Bez wielkich fajerwerków. 

    (Źródło: joblo.com)
    Rosja w czasach stalinizmu. Smutna, mroczna, niebezpieczna. Wzorowy agent ministerstwa bezpieczeństwa - Leo Demidov (Tom Hardy) z oddaniem służy ojczyźnie. Jest podziwiany przez współpracowników, doceniany przez przełożonych i szanowany w społeczeństwie. Ma silną pozycję, perspektywę kariery w strukturach władzy oraz wierną żonę. Na co dzień zajmuje się szukaniem szpiegów, wykrywaniem przestępców, przesłuchiwaniem zdrajców. Pewnego dnia otrzymuje informację, że potencjalnym agentem służb brytyjskich może być... jego żona! Podejmuje śledztwo, obawiając się jednak jego efektów. 

    Mniej więcej w tym samym czasie, zupełnie niespodziewanie, ginie syn Alexeia, najlepszego przyjaciela głównego bohatera. Ich przełożony twierdzi, że tragedia jest wynikiem nieszczęśliwego wypadku. W taką wersję zdarzeń nie wierzy jednak ani rodzina Alexeia, ani Leo. Demidov staje więc w obliczu wyzwania: pokornie zgodzić się z wersją zaprezentowaną przez system czy być fair wobec przyjaciół oraz własnego sumienia i podjąć walkę z zakłamaną władzą.

    (Źródło: youtube.com)

    Akcja filmu toczy się szybko. I jest naprawdę wciągająca! Co więcej, mamy tutaj kilka naprawdę niezłych, nieoczekiwanych zwrotów czy suspensów. Choć produkcja trwa około 2 godziny, nie mamy wrażenia, że zaczyna kogokolwiek nudzić. Niewątpliwie kilka wątków można było skrócić albo zupełnie wyciąć i nie przyniosłoby to szkody dla efektu końcowego. Ba, pozwoliłoby na skondensowanie całości. Ale, jak już wspomniałam, nie jest to zarzut o gigantycznej wadze.


    (Źródła: imdb.com i m.dziennik.pl)

    Jaki jest Hardy w tym wcieleniu? Taki jak zwykle. Wyróżnia się rozwlekłym bełkotaniem oraz miną zbitego psa. Obiektywnie rzecz ujmując nie można tego uznać za zalety, ale paradoksalnie nawet te niedociągnięcia nie są w stanie zmniejszyć mojej sympatii do jego osoby. I trudno precyzyjnie uzasadnić powody, dla których Hardy'ego dobrze ogląda się na ekranie. Chyba ma w sobie coś, co nadaje granym przez niego bohaterom element prawdziwości, nawet jeśli eksponuje ją jakimś nieokrzesaniem.

    O "Systemie" dużo mówiło się w kontekście polskiego akcentu, jaki występuje w filmie. Angaż w produkcji dostała Agnieszka Grochowska. Jej rola jest nieduża i mnie osobiście niespecjalnie przekonuje, ale cieszę się, że nasi aktorzy miewają okazję pracowania ramię w ramię z hollywoodzką świtą! 


    (Źródła: news.o.pl i tvn24.pl)
    "System" to solidny kryminał osadzony w powojennych realiach. Reżyser w dość konkretny sposób rysuje przed widzem tamtejsze realia, nie bojąc się mówić o rzeczach trudnych jak zakłamanie władz radzieckich i zastraszenie ówczesnego społeczeństwa. Momentami niektóre kwestie padają zbyt dosłownie, pewne myśli są powielane, ale reasumując całość ma właściwe proporcje między fabułą opartą na rzeczywistych wydarzeniach a intrygującą historią będącą ekranizacją literackiej fikcji. Polecam!
    Continue Reading

    Najbardziej egzotyczna ze wszystkich festiwalowych imprez - Afrykamera! Już po raz dziesiąty będziemy mieli okazję zasmakować produkcji z Czarnego Lądu. Podczas tegorocznej edycji skupiamy się na Etiopii, ale nie zabraknie filmów z innych zakątków Afryki.


    (Źródło: facebook.com/afrykamera)

    Od dzisiaj do niedzieli włącznie 10. Festiwal Filmów Afrykańskich Afrykamera odbędzie się w największych miastach Polski. Przegląd zawita m.in. do Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia czy Gdańska. Oprócz seansów przewidziano inne atrakcje. Jakie? Wystawę zdjęć „Africa 2081 AD”, koncert muzyki angolskiej, slajdowisko „Oczami ferendżi”, prezentację typowych zabaw afrykańskich dzieci, warsztaty kulinarne czy językowo-kulturowe. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

    (Źródło: facebook.com/afrykamera)

    Z festiwalowego repertuaru wybrałam kilka pozycji. Oto tytuły, które zamierzam zobaczyć.

    BASTARDO, reż. Néjib Belkadhi, produkcja: Tunezja, Francja, Katar

    Obraz z silnym wydźwiękiem politycznym. Historia o brutalnej, skorumpowanej władzy, zainspirowana doświadczeniami z reżimem Ben Ali'ego. Główny bohater jest wyrzutkiem społecznym, człowiekiem bez przeszłości i przyszłości, któremu nagle jawi się możliwość odbudowania swojej pozycji w społeczeństwie. Bastardo ma szansę na wielkie pieniądze, a co za tym idzie powrót do normalnego życia. Droga do szczęścia nie będzie jednak usłana różami... Podobno reżyser prowadzi tę smutną opowieść z lekką swadą, nie obawiając się sięgania po motywy komediowe, a nawet baśniowe. Jestem więc ciekawa, jaki będzie efekt końcowy!

    (Źródło: mat.prasowe)

    GORĄCZKA, reż. Hicham Ayouch, produkcja: Maroko, Francja

    To, co przekonało mnie do obejrzenia "Gorączki", to podjęcie trudnego tematu - przepaści występujących między imigrantami, różnic istniejących między pokoleniem imigrantów a ich dziećmi, urodzonymi już w krajach europejskich. 
    Film Ayoucha 
    wygrał tegoroczną edycję FESPACO - najważniejszego festiwalu poświęconemu kinu afrykańskiemu). Więc jeszcze bardziej nie mogę doczekać się seansu :)

    (Źródło: mat.prasowe)

    NIEPOSZLAKOWANA OPINIA, reż. Jahmil X. T. Qubeka, produkcja: RPA

    Liczę na wciągający thriller, bo film Qubeka ma opowiadać o zakazanej miłości nauczyciela o "nieposzlakowanej opinii" do jednej z jego uczennic. Obsesja na punkcie pięknej dziewczyny ma być trudna (niemożliwa?) do pokonania. Co z tego wyniknie?
    Początkowo produkcja była zakazana w RPA, jednak decyzję tę cofnięto. Film pokazywano m.in. na festiwalach w Londynie czy Toronto. Zdobył również kilka Południowoafrykańskich Nagród Filmowych SAFTA. 

    (Źródło: mat.prasowe)

    Pełen program dostępny jest TU.

    Continue Reading

    Prawie rok po pierwszym blogerskim spotkaniu, które zorganizowaliśmy niemalże spontanicznie, w ciągu zaledwie 2 czy 3 tygodni, w nieco większym składzie zobaczyliśmy się po raz piąty. Przybyli miłośnicy kina z Olsztyna, Łodzi, Poznania, Katowic i Krakowa. Z całej Polski! Po co? Żeby wspólnie spędzić kwietniową sobotę, rozmawiając o kinie.


    Jak zwykle rozpoczęliśmy na spokojnie, przy kawie. Toczyły się dyskusje o ostatnich filmowych odkryciach godnych polecenia oraz produkcjach, które jednak odradzamy innym. O festiwalach, na których zamierzamy się pojawić i o wydarzeniach, na które mamy wielką ochotę ochotę, ale w tym roku nie damy rady w nich uczestniczyć.

    (Źródło:en.unifrance.org)
    Później żwawym krokiem ruszyliśmy na seans. Gutek Film ponownie zechciał pokazać nam jedną z swoich premier. Tym razem był to francuski dramat "Party girl", o którym głośno jest od czasu Cannes - film pokazano na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Co więcej, obraz otrzymał Złotą Kamerę, czyli nagrodę za najlepszy debiut!



    Po seansie w kinie Muranów nadszedł czas na obiad. Mogliśmy odetchnąć, nabrać sił oraz porozmawiać o dopiero co obejrzanym filmie. Oprócz tego rozpoczęliśmy wstęp do warszawskiej, filmowej gry miejskiej. 

    Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na 2 grupy: czerwonych i niebieskich. Każdy zespół miał do przejścia tę samą trasę obejmującą miejsca związane z filmową bądź serialową stroną stolicy. Należało rozwiązywać zagadki (screeny z filmów rozgrywających się w charakterystycznych punktach Warszawy), docierać do konkretnych miejscówek oraz wykonywać reportersko-blogerskie zadania. Co to dokładnie było? Należało m.in. odegrać "pociągową/peronową" scenę na Dworcu Centralnym, przeprowadzić sondę o kinie pod Pałacem Kultury i Nauki czy zrobić sweet focię całej grupy na ulicy Wspólnej :)


    Ekipa, która jako pierwsza dotarła do mety zdobyła nagrodę główną w postaci: dyplomu, filmowego ciasteczka, płyty DVD od Monolith Films oraz Solopan Polska. Ci, którzy zajęli drugie miejsce nie odeszli z pustymi rękoma. Dla nich przygotowałyśmy podobny zestaw: dyplom, ciacho w kształcie klapsa oraz film od Monolith Films. Wręczenie podarunków miało miejsce już w absolutnie przyjacielskiej atmosferze przy integracyjnym piwie. Okołofilmowe rozmowy toczyły się do wieczora. I przykro było się rozstawać. 



    Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w jeszcze większym składzie filmowych mianiaków. Kto wie, może w jakimś nowym miejscu? :)

    #blogerzyfilmowipoznajmysie



    Kto pojawił się na V Ogólnopolskim Spotkaniu Blogerów Filmowych?
    Po napisach końcowych, FILMplaneta, Z miłości do kina, Alternatywny Świat Filmu, Płonący Celuloid, Nieco inna panna M., In Love With Movie, Seriale, filmy, muzyka, Arthouse, Wiking movie, Filmowy kot, Dyskretny Urok Kina oraz QOHam kino.
    , 

    Continue Reading

    Idealna zabawa dla miłośników thrillerów, kina historycznego i boskiego Gary'ego Oldmana :) No dobra, Toma Hardy'ego również. 


    (Źródło: joblo.com)

    KONKURS!


    Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

    Za którą rolę najbardziej cenicie jednego z dwóch głównych aktorów "Systemu" - Gary'ego Oldmana lub Toma Hardy'ego? Swój wybór krótko uzasadnij.

    (Źródło: youtube.com)

    Na odpowiedzi - umieszczone w komentarzach pod notką - czekam do czwartku do godziny 22. Pamiętajcie o dodawaniu adresu e-mail, za pomocą którego będę mogła się z Wami skontaktować w przypadku wygranej! Wyniki zostaną opublikowane w piątek rano. 

    Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę na premierowy pokaz filmu "System"* do kina Atlantic (ul. Chmielna, Warszawa) na piątkowy seans o 20:30.

    EDIT: Nagroda trafia do autora poniższej odpowiedzi:

    "Gary Oldman jako Ludwig van Beethoven w "Wiecznej Miłości". To tak naprawdę pierwsza rola tego niezwykle charakterystycznego aktora, która zwróciła moją uwagę na jego kunszt i wirtuozerię. Porażający, niezwykły, sugestywny i bardzo przekonywujący, wspaniale oddał trudny charakter geniusza muzyki klasycznej. W mojej ocenie swoją grą w pełni odzwierciedlił miłość Beethovena do muzyki, kobiet oraz bezsilność i upodlenie człowieka tracącego słuch, który dla niego jest najważniejszym zmysłem. "

    *Więcej o filmie TUTAJ.
    Continue Reading

    Wiosna to dużo zieleni, dużo słońca, dużo energii do życia. I dużoooo filmów! Pierwszych z wiosennych festiwali mamy już za sobą. Na szczęście cała masa kolejnych filmowych eventów jeszcze się nie zaczęła. Zerknijcie które z przeglądów wpisałam do swojego kalendarza - kto wie, może spotkamy się na jakimś seansie :)


    (Źródło: madeinzen.pl)

    13. ŁODZIĄ PO WIŚLE (10-11.04)

    Impreza, na której mamy niesamowitą okazję podejrzeć co siedzi w głowach przyszłych filmowców. Podczas "Łodzią po Wiśle" zobaczymy produkcje studentów Łódzkiej Szkoły Filmowej. Szczerze? Już zacieram ręce, bo będzie to moje pierwsze podejście do tego wydarzenia.
    Harmonogram festiwalowy dostępny TU.


    21. WIOSNA FILMÓW (10-19.04)

    To zdecydowanie jedno z moich ukochanych filmowych spotkań! Na 'Wiośnie Filmów' co roku oglądam filmy, które zapadają w pamięć na dłużej. Tym razem liczę na podobne emocje. I na to, że z szerokiego repertuaru większość miłośników kina wybierze coś dla siebie. Sama z pewnością wybiorę się na "Timbuktu", "Brud" czy "Saint Laurent".

    Program całego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.


    10. AFRYKAMERA (21-26.04)

    Kawałek egzotyki w wielkim mieście! Afrykamera to niepowtarzalna możliwość zetknięcia się z kinematografią z Czarnego Lądu. Właściwie nie tylko kinematografią, ponieważ festiwalowi towarzyszą inne atrakcje: koncerty, warsztaty kulinarne czy wystawy rysunków. Z filmowych propozycji kusi mnie m.in. "Gorączka", "Bastardo" oraz "Nieposzlakowana opinia".
    Wszystkie festiwalowe tytuły możecie zobaczyć TUTAJ.


    12. ŚWIĘTO NIEMEGO KINA (23-26.04)

    Przyznaję otwarcie, że z niemym kinem nie jestem za pan brat. Ale w tym roku zamierzam to zmienić! Czterodniowe wydarzenie odbędzie się w warszawskim kinie Iluzjon, a w planie jest m.in. pokaz "Przeznaczenia" z muzyką zespołu Henryka Miśkiewicza, seans "Bezwstydnicy" z muzyką Marcina Maseckiego czy wykład nt. początków kina w Japonii. Brzmi intrygująco!
    Pełen program jest dostępny TU.


    11. OFF CAMERA (1-10.05, KRAKÓW)

    Czy dotrę do Krakowa na Off Camerę, jeszcze nie wiadomo. Ale robię wszystko, żeby chociaż przez weekend zasmakować się w festiwalowej atmosferze tego eventu. Zwłaszcza, że w tej odsłonie pojawią się sekcje tj. "Kulisy mody" prezentujący filmy, które przybliżają mechanizmy rządzące branżą fashion i "HBO: Mały wielki ekran" pokazujący serialowe hity w kinie. Oprócz tego zapowiedziano już rozbudowaną sekcję muzyczną (wystąpi ponad 20 zespołów). Jednym słowem: będzie się działo!
    Harmonogram wydarzeń festiwalowych zostanie opublikowany TUTAJ.


    11. ŻYDOWSKIE MOTYWY (8-10.05)

    Na zeszłorocznej edycji udało mi się zobaczyć dwa tytuły. W tym roku nie może być gorzej! Dokładny plan eventu nie jest jeszcze znany, ale wydarzenie znalazło się w moim kalendarzu i zamierzam wziąć w nim udział, bo w produkcjach nawiązujących do żydowskich motywów naprawdę możemy przebierać!
    Szczegóły festiwalowe pojawią się na STRONIE.


    12. DOCS AGAINST GRAVITY (8-17.05)

    Zdecydowana większość festiwalowych wydarzeń skupia się na produkcjach fabularnych. Owszem, niemal każdy przegląd ma sekcję dokumentalną, ale Docs Against Gravity to impreza wyjątkowo, ponieważ w całości poświęcona formatowi dokumentalnemu. Sama bardzo rzadko sięgam po dokumenty, więc liczę, że maj będzie sprzyjał przełamywaniu barier i powstawaniu nowych filmowych zajawek :)
    Plan projekcji festiwalowych będzie opublikowany TU.


    18. CROPP KULTOWE (15-24.05, KATOWICE)

    Na ten festiwal mam wielką ochotę od kilku lat. I bardzo chciałabym pojawić się na nim w tym roku. Choć na 2-3 dni. Kultowe produkcje to coś, co jest niebywale bliskie memu sercu. I mimo że lista filmów prezentowanych na tegorocznej edycji nie jest jeszcze znana, już zacieram ręce, bo wierzę, że harmonogram będzie fantastyczny! 
    Program powinien wkrótce pojawić się TUTAJ.

    Continue Reading
    Newer
    Stories
    Older
    Stories

    Polub na Facebooku

    Śledź na Instagramie

    SnapWidget · Instagram Widget

    Szukaj

    recent posts

    Archiwum

    • ►  2020 (12)
      • ►  października 2020 (1)
      • ►  kwietnia 2020 (1)
      • ►  marca 2020 (3)
      • ►  lutego 2020 (4)
      • ►  stycznia 2020 (3)
    • ►  2019 (27)
      • ►  listopada 2019 (1)
      • ►  października 2019 (3)
      • ►  września 2019 (1)
      • ►  sierpnia 2019 (1)
      • ►  lipca 2019 (4)
      • ►  czerwca 2019 (2)
      • ►  maja 2019 (2)
      • ►  kwietnia 2019 (2)
      • ►  marca 2019 (3)
      • ►  lutego 2019 (3)
      • ►  stycznia 2019 (5)
    • ►  2018 (34)
      • ►  grudnia 2018 (2)
      • ►  listopada 2018 (3)
      • ►  października 2018 (3)
      • ►  września 2018 (3)
      • ►  sierpnia 2018 (4)
      • ►  lipca 2018 (1)
      • ►  czerwca 2018 (3)
      • ►  maja 2018 (3)
      • ►  kwietnia 2018 (3)
      • ►  marca 2018 (3)
      • ►  lutego 2018 (5)
      • ►  stycznia 2018 (1)
    • ►  2017 (38)
      • ►  grudnia 2017 (3)
      • ►  listopada 2017 (4)
      • ►  października 2017 (4)
      • ►  września 2017 (4)
      • ►  sierpnia 2017 (5)
      • ►  lipca 2017 (1)
      • ►  maja 2017 (3)
      • ►  kwietnia 2017 (1)
      • ►  marca 2017 (3)
      • ►  lutego 2017 (4)
      • ►  stycznia 2017 (6)
    • ►  2016 (36)
      • ►  grudnia 2016 (2)
      • ►  listopada 2016 (5)
      • ►  października 2016 (6)
      • ►  września 2016 (5)
      • ►  sierpnia 2016 (2)
      • ►  maja 2016 (1)
      • ►  kwietnia 2016 (8)
      • ►  marca 2016 (3)
      • ►  lutego 2016 (1)
      • ►  stycznia 2016 (3)
    • ▼  2015 (57)
      • ►  grudnia 2015 (4)
      • ►  listopada 2015 (9)
      • ►  października 2015 (4)
      • ►  września 2015 (4)
      • ►  sierpnia 2015 (3)
      • ►  lipca 2015 (2)
      • ►  czerwca 2015 (2)
      • ►  maja 2015 (6)
      • ▼  kwietnia 2015 (6)
        • Konkurs z francuską komedią! Bilety na "Rozumiemy ...
        • Uwikłani
        • Kawałek Czarnego Lądu w Warszawie - 10. Afrykamera
        • Witajcie w stolicy - V Ogólnopolskie Spotkanie Blo...
        • KONKURS - Bilety na "System" do wygrania!
        • Wiosenne festiwale filmowe
      • ►  marca 2015 (5)
      • ►  lutego 2015 (6)
      • ►  stycznia 2015 (6)
    • ►  2014 (75)
      • ►  grudnia 2014 (8)
      • ►  listopada 2014 (12)
      • ►  października 2014 (17)
      • ►  września 2014 (15)
      • ►  sierpnia 2014 (5)
      • ►  lipca 2014 (1)
      • ►  czerwca 2014 (7)
      • ►  maja 2014 (2)
      • ►  kwietnia 2014 (5)
      • ►  marca 2014 (2)
      • ►  stycznia 2014 (1)
    • ►  2013 (11)
      • ►  listopada 2013 (1)
      • ►  października 2013 (4)
      • ►  września 2013 (1)
      • ►  lipca 2013 (1)
      • ►  czerwca 2013 (1)
      • ►  kwietnia 2013 (3)
    • ►  2012 (21)
      • ►  grudnia 2012 (3)
      • ►  listopada 2012 (10)
      • ►  października 2012 (5)
      • ►  kwietnia 2012 (2)
      • ►  marca 2012 (1)

    Obserwatorzy

    Subskrybuj

    Posty
    Atom
    Posty
    Komentarze
    Atom
    Komentarze

    Czytam

    • Apetyt na film - blog filmowy
      Hello world!
      3 tygodnie temu
    • KULTURALNIE PO GODZINACH
      My Master Builder | Wyndham’s Theatre, London
      4 tygodnie temu
    • Z górnej półki
      Zielone Botki: Stylowe i Wygodne Buty na Każdą Okazję
      1 rok temu
    • FILM planeta
      FILMplaneta powraca!
      2 lata temu
    • ekran pod okiem
      A Virtual Reality Soldier Simulator
      5 lat temu
    • pocahontas recenzuje
      "Cheer" - serial Netflixa
      5 lat temu
    • Po napisach końcowych
      Październik w kinie (Joker, Był sobie pies 2, Czarny Mercedes, Boże Ciało, Ślicznotki, Zombieland: Kulki w łeb)
      5 lat temu
    • Filmowe konkret - słowo
      Dom, który zbudował Jack (2018) – wideorecenzja
      6 lat temu
    • skrawki kina
      ROMA
      6 lat temu
    • In Love With Movie
      9. Festiwal Kamera Akcja - relacja
      6 lat temu
    • WELUR & poliester
      „Casablanca” x Scenograficzne Szorty
      7 lat temu
    • movielicious - blog filmowy
      15. Tydzień Kina Hiszpańskiego
      10 lat temu
    • Skazany na Kino
      Zodiak (2007)
      10 lat temu
    Pokaż 5 Pokaż wszystko
    Obsługiwane przez usługę Blogger.

    Labels

    Oskary Sputnik WFF dokument dramat festiwal kino akcji kino europejskie kino polskie kryminał serial
    facebook instagram filmweb

    Created with by BeautyTemplates

    Back to top